Sivil Toplumla İlişkiler Başkanlığı

Emniyet Teşkilatı Vazife Malulü ve Şehit Aileleri Vakfı (EMŞAV)'dan DEVA'ya ziyaret Emniyet Teşkilatı Vazife Malulü ve Şehit Aileleri Vakfı (EMŞAV)'dan DEVA'ya ziyaret

19 Oca 2022

Emniyet Teşkilatı Vazife Malulü ve Şehit Aileleri Vakfı (EMŞAV) Ankara İl Başkanı İsmail Erol ve genel müdür Hasan Çetin vakıflarını tanıtmak ve karşılıklı fikir alışverişinde bulunmak için DEVA Partisi Genel Başkan Yardımcısı Hasan Karal’ı ziyaret etti. 120 bin üyeleri bulunduğunu ve 60 bin polis şehit yakınını temsil ettiklerini söyleyen İsmail Erol, 52 ilde örgütlü olduklarını kaydederek, “Halkımızın emniyetini sağlamak ve ülkemizin, milletimizin güvenliğini temin etmek için görev ifa ederken şehit olan meslektaşlarımızın aile fertlerine hizmet etmek, onlara sahip çıkmak için cansiperane çalışıyoruz” dedi.

EMŞAV Vakfı yönetiminden oluşan 5 kişilik heyeti parti genel merkezinde kabul eden Hasan Karal, tanışmak ve istişarede bulunmaktan büyük memnuniyet duyduğunu kaydederek, “Böylesi kutsal ve elzem bir hizmeti ifa eden siz değerli kardeşlerimi tebrik ediyorum. Kahraman şehitlerimizin onurlu isimleri, fedakâr hizmetleri EMŞAV gibi vakıflarımız ve sizler gibi kıymetli dostlarımız sayesinde milli vicdanımızda güzide bir sancak gibi daima dalgalanacak ve şehitlerimizin geride bıraktıkları emanetleri asla unutulmayacak, unutturulmayacaktır. Her zaman ve her yerde hususiyetle vurgulamaktayım ki DEVA Partisi şehit yakınlarımızın ve gazilerimizin partisidir. Sizlerin talepleri DEVA Partisinin talepleri, sizlerin sıkıntısı DEVA Partisinin sıkıntısıdır. Bu nedenle gönül kapımızın ve tabidir ki partimizin kapısının sizlere her zaman açık olduğunu bilmenizi isterim” diyerek sözlerine son verdi.

Emniyet Teşkilatı Vazife Malulü ve Şehit Aileleri Vakfı (EMŞAV)'dan DEVA'ya ziyaret
  • İLGİLİ ETİKET:
  • #EMŞAV

SONRAKİ HABER

Avrupa Türkleri Platformu'ndan (ATP) DEVA' ya ziyaret

Sık Sorulan Sorulara Cevaplar

19 Oca 2022