Sivil Toplumla İlişkiler Başkanlığı

Stratejik Araştırmalar ve Geliştirme Derneği'nden DEVA'ya ziyaret Stratejik Araştırmalar ve Geliştirme Derneği'nden DEVA'ya ziyaret

07 Oca 2022

SAGEDER (Stratejik Araştırmalar ve Geliştirme Derneği) ile İdealist Genç Düşünürler Derneği’ni temsilen Yunus Emre Kanat, Mustafa Aşçı, İsmail Mutlu ve Yusuf Yılmaz’dan oluşan yönetim kurulu üyeleri, beyin göçü ve toplumsal kamplaşma konularıyla ilgili şikayetlerini paylaşmak başta olmak üzere, tanışmak ve karşılıklı fikir teatisinde bulunmak gayesiyle DEVA Partisi Genel Başkan Yardımcısı Hasan Karal’ı ziyaret etti.

Yönetim kurulu üyelerini parti genel merkezinde kabul eden Hasan Karal, duyduğu memnuniyeti ve takdiri dile getirdikten sonra; DEVA Partisi olarak gençliği yeni bir soluk ve daha güzel bir Türkiye için birlikte çalışılması elzem, öncelikli bir toplumsal kesim olarak gördüklerini söyleyerek, “DEVA Partisi olarak bizler gençlerle varız ve gençlerle daha güçlüyüz mottosuyla siyaset yapıyoruz. İdeal gençlik ve idealistlik duygusu DEVA Partisinin idealleriyle ve gençlik enerjisi yoluyla daha da yayılacaktır, inanıyorum. Bu nedenle siz düşünen, sorgulayan idealist gençlerin ideallerini yaygınlaştırmak, ideali olan, tutku ile idealine bağlı gençleri DEVA Partisi çatısı altında birbirleriyle buluşturmak istiyoruz. DEVA Partisi olarak bizler gençlerimizin enerjisinden ve ideallerinden beslenerek bu kaymetli değerleri Türkiye’nin geleceğine taşımak ve bu değerleri hayata geçirmek istiyoruz” dedi.

  • İLGİLİ ETİKET:
  • #SAGEDER

SONRAKİ HABER

Emniyet Teşkilatı Vazife Malulü ve Şehit Aileleri Vakfı (EMŞAV)'dan DEVA'ya ziyaret

Sık Sorulan Sorulara Cevaplar

07 Oca 2022